رنگ دخترانه براي کاغذ ديواري

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلاثر بخشي رنگ کاغذ ديواري اتاق دخترانه 


در چنين اتاقي رنگ هاي شاد در کنار رنگ هاي خنثي به کار مي روند. در زمينه ي اتاق نيز حدالامکان از رنگ حنثي استفاده مي شود. بهتر است براي ايجاد يک بافت مناسب از تاثير رنگ ها غافل نشويد و بدانيد با اين رنگ ها چه حسي را در کودک ايجاد مي کنيد.


يکي از تاثيرات آن در لطافت فضاست،فضايي که در آن از تمامي رنگها بصورت روشن تر و نزديکتر به رنگ خنثي استفاده ميشود ميتواند به دختران احساس آرامش بيشتري بدهد اما از ياد نبريد که اگر کاغذ ديواري دخترانه انتخابي خود را از رنگهاي بسيار روشن و خنثي استفاده کنيد ،ناخودآگاه فضا را به سمت يک فضاي سرد و بي حرکت برده ايد واستفاده از تمام رنگها بصورت خيلي کمرنگ باعث حس مبهم بودن وبي انرژي بودن و همينطور جهت نداشتن فضا ميشود ،اين درحالي است که استفاده از رنگهاي بسيار تيره نيز چشم را سريع خسته کرده و باعث اذيت شدن ذهن شما در آن فضا ميشود .


رنگ مناسب کاغذ ديواري دخترانه


اغلب دختران در اين محيط از رنگ هاي ملايم مانند آبي، صورتي و… استفاده کنند. استفاده از آبي يخي و پاستيلي در چنين محيطي تزيين اتاق را برجسته و جذاب مي کند. در واقع در چنين محدوده اي کوچک ترين تغييرات نيز قابل توجه اند و اهميت مي يابند.


بطور کلي رنگهايي که روشن تر ،شادتر و پرحرارت وانرژي ترهستند بعنوان کاغذ ديواري دخترانه جذابيت بيشتري داشته و به فضاي بازي و جنب و جوش و همچنين استراحت و آرامش دختران،روح و شخصيت دخترانه تري ميدهند.
همچنين رنگهايي که از خانواده رنگهاي ياسي،بنفش، ارغواني، گلبهي و سرخ هستند نيز ميتوانند بخوبي با دختران ارتباط برقرار کنند ، اما اين نکته راهم در نظر بگيريد که ميزان شفافيت و تيرگي در همه رنگهاي انتخابي شما تاثير بسيار زيادي خواهد داشت.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها